8 najskuteczniejszych zabiegów, aby cieszyć się piękną sylwetką | LAPERFE CLINIC Lublin @laravelPWA
Depilacja laserowa Przekonaj się o skuteczności!
Depilacja laserowa
Przekonaj się o skuteczności!
Trwały sposób na usunięcie włosów!  Dodatkowe chłodzenie! Depilacja laserowa!
Trwały sposób na usunięcie włosów!
Dodatkowe chłodzenie!
Depilacja laserowa!
Pokój zabaw dla dzieci! Zapraszamy rodziców z dziećmi.
Pokój zabaw dla dzieci!
Zapraszamy rodziców z dziećmi.
Blog

8 najskuteczniejszych zabiegów, aby cieszyć się piękną sylwetką

Idealna sylwetka? Czyli coś o modelowaniu ciała

Wszystkie kobiety marzą, by cieszyć się jędrną, gładką skórą, a także chcą wymodelować sylwetkę zwłaszcza przed sezonem letnim. Wysokie temperatury, słońce, plaża, wakacje, bikini, to właśnie tutaj chciałybyśmy czuć się komfortowo i spełniać wymarzone plany wakacyjne. Nadmiar tkanki tłuszczowej to bardzo częsty problem kobiet, ale również mężczyzn. Często mimo zbilansowanej diety i aktywności fizycznej nadmiar tkanki tłuszczowej na niektórych partiach ciała jest wyjątkowo oporny. Wtedy z pomocą przychodzą skuteczne zabiegi medycyny estetycznej. Ich głównym zadaniem jest modelowanie ciała, a także ujędrnienie oraz jego wyszczuplanie. Zabiegi modelujące ciało to także skuteczne terapie na problem cellulitu. 

Miejsca beauty PRO proponują modelowanie ciała z pomocą małoinwazyjnych a skutecznych i w pełni bezpiecznych procedur. Do modelowania ciała nie potrzeba więc skalpela i inwazyjnych zabiegów jak np. liposukcja chirurgiczna, po której okres rekonwalescencji jest zdecydowanie dłuższy a ryzyko wystąpienia ewentualnych powikłań, zdecydowanie większe. Jakie więc są najlepsze sposoby na modelowanie sylwetki?

 

Na czym polega modelowanie sylwetki?

Modelowanie sylwetki jest procesem wieloetapowym. Wymaga działania na wielu płaszczyznach, często opiera się na łączeniu kilku różnych technologii- dobranych indywidualnie do problemu, aby uzyskać satysfakcjonujące efekty. Podstawa to dodatkowo regularne ćwiczenia i odpowiednio zbilansowane posiłki, odpowiednie nawodnienie organizmu, a także codzienna pielęgnacja skóry, aby mogła pozostać elastyczna i jędrna. W Laperfe istnieje możliwość skorzystania z porad dietetycznych, a także skonstruowania dedykowanego planu żywieniowego. Jednak aby zająć się modelowaniem sylwetki w sposób kompleksowy, warto jest włączyć także serię zabiegów, które wspomagają proces. 

Tkanka tłuszczowa w niektórych miejscach jest bowiem szczególnie odporna na redukcje. Mimo wielu starań ciężko pozbyć się dodatkowych centymetrów z bioder czy boczków. Kiedy ćwiczenia, dieta i stosowanie kremów nie przynoszą rezultatów pora na profesjonalne modelowanie sylwetki. W klinice Laperfe nie brakuje skutecznych zabiegów na wyszczuplenie i wymodelowanie ciała. 

Technologia HIFEM – niezwykle wydajna metoda aktywności fizycznej!

Niechęć do ćwiczeń i brak czasu to częste sytuacje, z którymi zmagamy się na co dzień. W Klinice Laperfe w czasie 30 minut można wykonać nawet 20 000 skurczów mięśni o odpowiedniej intensywności i czasie napięcia, czego fizjologicznie nie jesteśmy w stanie wykonać w trakcie treningu na siłowni. Mowa tu o zabiegu elektrostymulacji mięśni technologią HIFEM, za pomocą którego można wyrzeźbić mięśnie brzucha, pośladków i ud, bez konieczności „katowania” się na siłowni. W przypadku osób niećwiczących zaleca się wykonanie serii zabiegowej od 6 do 10 takich "treningów" i przypominać zabieg jeden raz w miesiącu.

Bezpieczny sposób na pozbycie się nagromadzonej wody w organizmie

Nadmiar wody w organizmie, obrzęki, zmiana masy ciała w trakcie cyklu miesiączkowego to zmora wielu kobiet. W tym przypadku zalecane będzie wykonanie serii zabiegów drenażu podciśnieniowego Endermologii z zimnym laserem. Twoje ciało pozbędzie się nadmiaru wody, wyszczupli się, a skóra poprawi swoją jakość, dzięki zastosowaniu masażu podciśnieniowego w połączeniu z terapią LED 650 nm oraz laserem 915nm.
Zabieg ten też z bezpieczeństwem mogą wykonywać kobiety będące w ciąży po zakończeniu 1 trymestru. Przynosi on niesamowitą ulgę, ciężkim nogom, które bywają zmorą kobiet będących w ciąży.

Jak się pozbyć cellulitu? 

Cellulit to problem dotyczący większości kobiet w każdym wieku i nie zawsze wiąże się z nadmierną masą ciała, przydarza się również osobom bardzo szczupłym, więc nie jest wyłącznie domeną osób otyłych.  Skutecznymi zabiegami na cellulit będzie wykonanie serii zabiegów falą uderzeniową lub falą radiową połączoną z pulsującym polem elektromagnetycznym.

Na czym polega zabieg falami radiowymi? – lifting bez skalpela

Jednym z najskuteczniejszych rozwiązań jest technologia fal radiowych, która wnika w głąb skóry nawet do 2 cm. Ta technologia jest w pełni bezpieczna i bezbolesna, podczas zabiegu odczuwalne jest przyjemne ciepło.

Działa na konkretne miejsca nie przenikając przez resztę ciała. Wykorzystuje fale unipolarne o bardzo niskiej częstotliwości 40,68 MHz, które bezpośrednio trafiają do skóry właściwej i tkanki tłuszczowej nie uszkadzając przy tym innych struktur skóry. Dzięki działaniu fali radiowej dochodzi do zmniejszenia objętości komórki tłuszczowej oraz przebudowy i tworzenia nowych włókien białkowych, co skutkuje silnym ujędrnieniem i zagęszczeniem okolicy zabiegowej.

Dochodzi do stymulacji fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastylowych oraz mukopolisacharydów. Wysoka częstotliwość fali radiowej powoduje szybkie i równomierne rozgrzanie tkanki, dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie pozbyć się fałdek, nierówności, nadmiernej wiotkiej skóry, pelikanów czy brzuszków po ciążowych.

Uderzenie falą w cellulit – na czym polega zabieg falą uderzeniową?

Poprzez zastosowanie fal uderzeniowych osiągamy najlepsze wyniki w terapiach nieinwazyjnych, ale wysoce skutecznych w walce z cellulitem, bliznami oraz rozstępami.

Działanie opiera się na technologii komplementarnych fal akustycznych.

Fale akustyczne są niezwykle silne, wywołują one bowiem drgania w organizmie. Odpowiedzialne są za rozbicie tkanki tłuszczowej, zniwelowanie opornego cellulitu oraz za napięcie skóry w obszarze zabiegowym.

W kosmetologii i medycynie estetycznej fale zostały tak zmodyfikowane, aby przynosiły spektakularne efekty w walce z cellulitem, nie uszkadzając przy tym tkanek otaczających.

Skuteczność potwierdzają liczne badania kliniczne. W trakcie zabiegu poprzez oddziaływanie fali uderzeniowej na ciało dochodzi do usprawnienia przepływu limfy w układzie limfatycznym, dzięki czemu organizm zdecydowanie lepiej radzi sobie z usuniętymi podczas zabiegu metabolitami z komórek tłuszczowych. Dodatkowo fale akustyczne inicjują powstawanie nowych naczyń włosowatych.

Jakie efekty przynosi zabieg falą uderzeniową?

Poprawa mikrocyrkulacji krwi wpływa na poprawę dotlenienia tkanek, szybsze usuwanie metabolitów z organizmu a co za tym idzie, szybszą redukcję tkanki tłuszczowej.

Urządzenie to dzięki zastosowaniu fal akustycznych stymuluje skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych odpowiedzialnych za gęstość i jędrność skóry.

Działanie jest wielopoziomowe, od usunięcia cellulitu po poprawę struktury skóry w sposób nieinwazyjny i bezbolesny. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu!

Jakie zabiegi znajdują się w ofercie kliniki Laperfe? 

  • Endermologia z zimnym laserem

Połączenie lasera, światła LED i masażu mechanicznego pozwolą na pozbycie się cellulitu, tkanki tłuszczowej, wiszącej skóry, obrzęków, „pelikanów” dodatkowo ujędrni oraz wyrzeźbi nasze pośladki! A zabieg możemy z powodzeniem wykonywać już po 1 trymestrze ciąży!

  • Zimne mikrofale

Procedura ta jest niezwykle skuteczna w przypadku opornej, zlokalizowanej tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Powoduje ona trwałe usunięcie komórek tłuszczowych w nieinwazyjny sposób.  Poza ciałem, świetnie poradzi sobie z problemem drugiego podbródka. Dodatkowym atutem terapii jest oprócz redukcji tkanki tłuszczowej, ujędrnienie skóry.

  • Fala radiowa

Dzięki działaniu rozgrzewającej fali radiowej dochodzi do zmniejszenia objętości komórki tłuszczowej oraz przebudowy i tworzenia nowych włókien białkowych, co skutkuje silnym ujędrnieniem i zagęszczeniem okolicy zabiegowej.

  • Technologia HIFEM

Sposób na zbudowanie mięśni i  spalenie tkanki tłuszczowej! W czasie 30 minut urządzenie wykonuje na danej partii ponad 20 tysięcy brzuszków lub przysiadów. Pojedynczy zabieg odpowiada 2 tygodniom intensywnego treningu na siłowni. Zalecana liczba zabiegów to od 6 do 10 , 2 razy w tygodniu. Cała seria zajmie od 2 do 3 tygodni. Idealny czas na wyrzeźbienie sylwetki przed planowanym wypoczynkiem!

  • Fala uderzeniowa

Wskazaniem jest cellulit, blizny oraz rozstępy. Zabieg stymuluje neokolagenezę (produkcje nowych włókien kolagenowych), angiogenezę (syntezę naczyń krwionośnych), przepływ limfy w naczyniach limfatycznych oraz usuwanie metabolitów z  organizmu.

W redukcji zmarszczek i drugiego podbródka sprawdzają się:

Zimne mikrofale i fala radiowa wspomniane już wyżej

ZOGA – masaż normalizujący napięcie mięśniowo-powięziowe nie tylko na twarzy, ale również w obrębie czepca i dekoltu. Zabieg niezwykle relaksujący, dający długotrwałe rezultaty,

Facemodeling – masaż oddziałujący na najgłębsze struktury obszaru twarzy. Daje niemal natychmiastowe rezultaty, przepięknie wygładza skórę, pozwala na korekcje bruzd nosowo-wargowych, opadających powiek czy lwiej zmarszczki,

Kobido – japoński masaż działający relaksacyjnie i liftingująco na obszar twarzy. Ta niezwykła technika skutecznie sprawdzi się także w przypadku migren, czy bruksizmu!

Jaka jest najlepsza metoda depilacji? – pozbądź się owłosienia na zawsze!

Aby cieszyć się pięknym ciałem, nie możemy zapomnieć o pozbyciu się zbędnego owłosienia. Wrastające włosy, czy stany zapalne okołomieszkowe niestety potrafią wprawiać nas w kompleksy. Najlepszym i najskuteczniejszym sposobem, aby pozbyć się tego typu problemów, jest depilacja laserowa, dzięki której możemy pozbyć się nie tylko czarnego owłosienia, ale także włosów jasnych.

Nasze urządzenie wykorzystuje aż dwie najbardziej pożądane w depilacji wiązki laserowe o długości fal jednocześnie: aleksandrytową 755 nm oraz neodymowoyagową 1064 nm.

  • Laser aleksandrytowy ma duże powinowactwo do melaniny (to pigment w ludzkim organizmie, który odpowiada przede wszystkim za barwę naszej skóry).
  • Laser neodymowoyagowy w sposób kontrolowany i pożądany uszkadza naczynia odpowiedzialne za odżywienie włosa.

MIXED technology, którą posiada nasze urządzenie, pozwala osobie wykonującej zabieg na wykorzystanie obydwu fal oddzielnie, razem bądź stosowanie ich jedna po drugiej.

Zintegrowany system chłodzenia Skin Cryo sprawia, że zabieg epilacji laserowej jest wysoce komfortowy w odczuciach. Dodatkowo skóra chroniona jest przez system, który chłodzi obszar zabiegowy przed, w trakcie oraz po oddanym „strzale”. Technologia Automotion TM- zwiększa szybkość oraz precyzję podczas przeprowadzanego zabiegu a czas poświęcony na niego to zaledwie od kilku do kilkunastu minut na obszar. Często słyszymy od pacjentek, że rezygnują z depilacji laserowej ze względu na ból lub małe efekty. Trafiając do nas, zmieniają zdanie, są zadowolone z rezultatów, a odczucia podczas zabiegu w Laperfe są komfortowe i bezbolesne.

TAGI
Karta prezentowa
Idealny prezent dla najbliższej osoby
Newsletter
ADRES E-MAIL