O NAS | LAPERFE | LAPERFE CLINIC Lublin @laravelPWA
Depilacja laserowa Przekonaj się o skuteczności!
Depilacja laserowa
Przekonaj się o skuteczności!
Trwały sposób na usunięcie włosów!  Dodatkowe chłodzenie! Depilacja laserowa!
Trwały sposób na usunięcie włosów!
Dodatkowe chłodzenie!
Depilacja laserowa!
Pokój zabaw dla dzieci! Zapraszamy rodziców z dziećmi.
Pokój zabaw dla dzieci!
Zapraszamy rodziców z dziećmi.

O nas

Laperfe to podróż do
świata piękna, harmonii
i ukojenia dla zmysłów

Co Nas wyróżnia?

Dbamy o wygląd zewnętrzny jak i wewnętrzny Pacjentów, łącząc potrzeby poprawy wyglądu z poprawą zdrowia, samopoczucia oraz relaksem przy zachowaniu równowagi i pełnej intymności. Stawiamy na najwyższy poziom realizacji usług, a dla naszego personelu najważniejsze jest zadowolenie pacjenta oraz najwyższy możliwy do osiągnięcia efekt zabiegowy. Wsłuchujemy się w oczekiwania i utożsamiamy się z nimi oferując kompleksowe, spersonalizowane terapie zabiegowe, wychodząc poza ramy standardowej oferty.

Tworzymy przyjazną i domową atmosferę. Stawiamy na pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów, które gwarantujemy poprzez ciągłe szkolenia.

Jako placówka medyczna przede wszystkim dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo
Pacjentów! W swojej ofercie posiadamy tylko zaawansowane certyfikowane
technologie oraz preparaty zabiegowe.

Jesteśmy na bieżąco z nowościami medycyny estetycznej
aktualizując naszą ofertę oraz proponując zabiegi będące alternatywą dla skalpela.

Nie ograniczamy się do procedur upiększających, ale gwarantujemy odnowę całego ciała i duszy! Laperfe jest miejscem stworzonym dla Kobiet i Mężczyzn, gdzie bezkompromisowo realizowana jest misja piękna!

Nasz doświadczony
zespół czeka na Ciebie
Odwiedź nas
i przekonaj się,
że piękno ma
Twoje imię

Drodzy Rodzice!

Wiemy jak trudno jest wygospodarować chwilę czasu dla siebie, dlatego serdecznie zapraszamy Was do Laperfe z pociechami.

Przygotowaliśmy specjalnie wydzielony pokój zabaw, a został on zaaranżowany tak, aby odnalazły się w nim wszystkie dzieci niezależnie od wieku. Podczas gdy one zostają pod opieką naszego personelu, Wy w tym czasie możecie zrelaksować się i skorzystać z naszych zabiegów. Dodatkowo zwiększając bezpieczeństwo zadbaliśmy o to aby pokój był monitorowany. Jeśli planujesz odwiedzić nas wraz ze swoim malcem prosimy wcześniej: zadzwoń lub napisz i poinformuj nas o tym.

Mile widziana będzie również informacja o wieku, która pozwoli nam się przygotować do Waszej wspólnej wizyty.

Laperfe Clinic, to
wyjątkowe miejsce na
mapie Lublina,
w którym odnajdziesz
znaczenie piękna!

Przestronne, nowoczesne gabinety, ciepłe wnętrza, specjalnie zaaranżowana strefa męska oraz kącik dziecięcy to tylko niektóre z udogodnień, które przygotowaliśmy z myślą o Tobie.

Strefa męska

Czy jako mężczyzna musisz akceptować scenariusz procesu starzenia się lub ewentualne niedoskonałości?

Czujesz potrzebę bliższego przyjrzenia się swojemu wyglądowi, bądź chęć pozbycia się np. zmarszczek lub nadmiernej tkanki tłuszczowej, ale nie wiesz od czego zacząć? Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, jako jedyna klinika w Lublinie stworzyliśmy specjalnie wydzielone miejsce dla Panów.

Z pomocą kosmetologów, fizjoterapeutów i lekarzy przygotujemy indywidualnie dobrany plan zabiegowy i zadbamy o to, abyś był najlepszą wersją siebie.

Karta prezentowa
Idealny prezent dla najbliższej osoby
Newsletter
ADRES E-MAIL