Zespół | LAPERFE CLINIC @laravelPWA
       
   
THUNDER Przełom w depilacji laserowej!
THUNDER
Przełom w depilacji laserowej!
Pokój zabaw dla dzieci! Zapraszamy rodziców z dziećmi.
Pokój zabaw dla dzieci!
Zapraszamy rodziców z dziećmi.
EMBODY Rzeźbi mięśnie i spala tkankę tłuszczową.
EMBODY
Rzeźbi mięśnie i spala tkankę tłuszczową.
Alma Harmony XL PRO Special edition iPixel!
Alma Harmony
XL PRO Special edition iPixel!
STREFA MĘSKA Jedyne takie miejsce w Lublinie
STREFA MĘSKA
Jedyne takie miejsce w Lublinie
THUNDER Przełom w depilacji laserowej!
THUNDER
Przełom w depilacji laserowej!
Pokój zabaw dla dzieci! Zapraszamy rodziców z dziećmi.
Pokój zabaw dla dzieci!
Zapraszamy rodziców z dziećmi.
EMBODY Rzeźbi mięśnie i spala tkankę tłuszczową.
EMBODY
Rzeźbi mięśnie i spala tkankę tłuszczową.
Alma Harmony XL PRO Special edition iPixel!
Alma Harmony
XL PRO Special edition iPixel!
STREFA MĘSKA Jedyne takie miejsce w Lublinie
STREFA MĘSKA
Jedyne takie miejsce w Lublinie

Zespół

Kadra Leperfe to zespół specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej, kosmetologii, fizjoterapii i dietetyki.

dr n.med. Kinga Caban
Dyplomowany i certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Zainteresowanie anatomią patologiczną zaowocowało obroną pracy doktorskiej z dziedziny patomorfologii i uzyskaniem tytułu doktora nauk medycznych już w kilka miesięcy po ukończeniu studiów, co stanowi wyjątkowe osiągnięcie. Ukończyła kierunek lekarski Uniwersytetu Medycznego w Lublinie z wynikiem bardzo dobrym.
Pani doktor jest również absolwentką pierwszej w Polsce i najbardziej prestiżowej trzyletniej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej, gdzie uzyskała tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej nadawany i honorowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu. Odbyła liczne kursy i szkolenia z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej w kraju i zagranicą prowadzone przez uznane autorytety z tej dziedziny. Nie ustaje w dążeniach do zdobywania wiedzy o najnowszych osiągnięciach medycyny estetycznej i podnoszeniu swoich kwalifikacji. Specjalizuje się w zaawansowanych technikach odmładzania. W swojej praktyce stosuje pełen zakres zabiegów z zastosowaniem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, osocza bogatopłytkowego, stymulatorów tkankowych, czy terapii kolagenem. Wykonuje również zabiegi laseroterapii z wykorzystaniem najnowocześniejszych laserów. Praktykuje również lipolizę iniekcyjną, leczenie nadpotliwości miejscowej za pomocą toksyny botulinowej czy terapię bruksizmu. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i holistycznie, cechuje ją duża empatia, a nic nie sprawia jej więcej radości niż szczęśliwy pacjent. Posiada wyjątkowy zmysł estetyczny i wyczucie proporcji co przekłada się na trwałe i przede wszystkim naturalne efekty. Najważniejsze jest dla niej bezpieczeństwo oraz zadowolenie pacjenta, dlatego swoją pracę opiera jedynie na certyfikowanych preparatach. Wykorzystuje do niej, nie tylko wiedzę z anatomii, ale i neurologii. Na co dzień pracuje w Klinice Neurologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie. Doktor Kinga Caban jest lekarzem z powołania, zaangażowanym w niesienie pomocy i spełniania marzeń swoich pacjentów, niezależnie czy pracuje jako lekarz medycyny estetycznej czy neurolog. A swoim uśmiechem oraz pozytywną energią, zaraża wszystkich pacjentów.
dr n. med. lek.dent.Izabela Jastrzębska-Jamrogiewicz
Ukończyła z wynikiem bardzo dobrym I Wydzial Lekarski z Oddziałem Stomatologicznym UM w Lublinie. Tytuł doktora nauk medycznych obroniła w 2016 roku. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Antiaging. Wieloletni nauczyciel akademicki. Laureatka nagrody Rektora UM w Lublinie. Uczestniczka licznych konferencji i kursów w Polsce i za granicą. Autorka publikacji w czasopismach polsko- oraz anglojęzycznych.
Medycyna estetyczna to nie tylko codzienna praktyka ale także pasja dr Jamrogiewicz. W swojej pracy kieruje się kanonami naturalnego piękna. Lubi nieprzerysowane efekty. Stawia na holistyczne i indywidualne podejście do pacjenta. Zajmuje się zabiegami z toksyną botulinową, stymulatorami tkankowymi, kolagenem, fibryną i osoczem bogatopłytkowym, hydroksyapatytem wapnia, modelowaniem ust, wolumetrią kwasem hialuronowym, mezoterapią, terapią łysienia i leczeniem nadpotliwości.
Paulina Pomykalska
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej na kierunku Kosmetologia o profilu stosowanym. Poszerzała tam swoją wiedzę między innymi z dziedziny trychologii z której ukończyła specjalizację. Obecnie kończy studia magisterskie z kosmetologii klinicznej na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Swój zawód traktuje jako wielką pasję ciągle poszerzając swoją wiedzę.
Swoje doświadczenie zdobywała pracując w Warszawskiej klinice, z urządzeniami do laseroterapii i modelowania sylwetki tj. Onda Deka, Thunder MT. Wierzy, że najlepsze efekty można osiągnąć dzięki indywidualnej terapii oraz współpracy z pacjentem. Holistyczne podejście do planowanych zabiegów jest dla niej priorytetem. Wolny czas poświęca zamiłowaniu do Bieszczad oraz czytaniu. Pomiędzy publikacjami naukowymi chętnie sięga po thrillery psychologiczne w towarzystwie kawy.
Marlena Zarosińska
Manager Kliniki Laperfe, Absolwentka Magisterskich Studiów na kierunku Pielęgniarstwo. Z branżą estetyczną związana jestem od 2016 roku. Konsekwentnie stale się rozwijam oraz podnoszę swoje kwalifikacje.
Zdobyte wcześniej doświadczenie, umiejętność nawiązywania kontaktów oraz zdolność do współpracy z ludźmi, zrozumienia ich, pozwoliły mi zostać Managerem kliniki Laperfe. Dbam o pozytywny wizerunek firmy oraz o ciągłe doskonalenie usług. Wielką wagę przykładam do poszukiwań najlepszych dostępnych na rynku technologii i rozwiązań, aby stale wychodzić naprzeciw Waszym potrzebom. Moją misją jest stworzenie miejsca, w którym zadbamy o Wasz wygląd zewnętrzny oraz harmonię wewnętrzną, łącząc potrzebę poprawy wyglądu z poprawią zdrowia, samopoczucia oraz relaksem przy jednoczesnym zachowaniu intymności. Laperfe to miejsce dla mnie szczególne, to tutaj właśnie spełniam się zawodowo i wraz z zespołem realizuję misję piękna, niezależnie od wieku!
Karolina Pożarowszczyk-Brzozowska
Karolina Pożarowszczyk – magister kosmetologii, technolog chemik o specjalności technologia formy kosmetycznej. Swój zawód traktuje jako prawdziwą pasję, jak sama mówi o sobie "lubi to co robi". Dobierając terapie łączy wiedzę z zakresu kosmetologii, medycyny i fizjoterapii.
Karolina od 2009 roku związana jest z branżą beauty, a do tej pory chętnie dzieliła się swoim kilku letnim doświadczeniem i wiedzą pracując jako starszy szkoleniowiec w firmie BTL Polska. Poza nowoczesnymi technologiami, ceni sobie tradycyjną kosmetykę, specjalizuje się w dobieraniu indywidualnych terapii, kocha laseroterapię oraz zabiegi modelujące na ciało. Jest osobą zawsze uśmiechniętą i pełną energii. Lubi podejmować wyzwania i wyznaczać sobie nowe cele w życiu prywatnym jak i zawodowym.
Aleksandra Gawrońska
Mgr Ola Gawrońska jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Swoje doświadczenie zdobywała przede wszystkim w pracy z pacjentami, więc doskonale rozumie ich potrzeby i wie jak szybko i precyzyjnie lokalizować źródła dolegliwości bólowych.
Dzięki znajomości technik masażu z elementami leczniczymi możecie być pewni że, Ola zadba nie tylko o aspekty Waszego zdrowia, ale również dobrego samopoczucia. Szeroka wiedza z zakresu zabiegów pielęgnacyjnych ciała, masaży klasycznych oraz tego w czym Ola czuje się najlepiej - fizjoterapii ginekologicznej i okołoporodowej, pomogą każdemu kto odwiedzi ją w gabinecie. Jako mama dwóch chłopców oraz miłośniczka sportu, doskonale wie, jak ważna jest dla wszystkich kobiet regeneracja ciała oraz powrót do pełnej sprawności fizycznej i psychicznej. Odpoczywa na boisku, uwielbia kawę i pyszne jedzenie.
Maria Kucharzewska
Magister kosmetologii, absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie. Przygodę z branżą kosmetologiczną rozpoczeła już na pierwszym roku studiów. Swoje doświadczenie budowała podczas współpracy z lekarzami medycyny estetycznej, zabiegów modelowania sylwetki oraz laseroterapii. Stale doskonali swoje umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach. W pracy na pierwszym miejscu stawia indywidualne podejscie do pacjenta tak by uzyskać najlepsze efekty.
Zawsze uśmiechnięta, dba o to aby oprócz satysfakcji z zabiegów, pacjenci czuli się zaopiekowani. Miłośniczka długich spacerów, herbaty i dobrego filmu.
Agnieszka Kozłowska
Kosmetolog z wykształcenia i powołania. Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach, mgr kosmetolog. Bardzo ważnym aspektem jej pracy jest utrzymanie dobrych relacji w zespole, wsparcie i zaangażowanie w powierzone obowiązki. Jest osobą otwartą, życzliwą, dokładną. Uwielbia porządek, więc czasem uchodzi za osobę wręcz pedantyczną.
Swój zawód wykonuje z pełnym zaangażowaniem, indywidualnie podchodzi do potrzeb pacjenta, aby każdy poczuł się wyjątkowo. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej, laseroterapii, zabiegów pielęgnacyjnych oraz zabiegów modelujących sylwetkę. Czas wolny spędza aktywnie ze znajomymi i rodziną. Lubi piesze wycieczki po górach, a gdy pogoda nie sprzyja chętnie sięga po książkę.
Karta prezentowa
Idealny prezent dla najbliższej osoby
Newsletter
ADRES E-MAIL