@laravelPWA
THUNDER Przełom w depilacji laserowej!
THUNDER
Przełom w depilacji laserowej!
Pokój zabaw dla dzieci! Zapraszamy rodziców z dziećmi.
Pokój zabaw dla dzieci!
Zapraszamy rodziców z dziećmi.
EMBODY Rzeźbi mięśnie i spala tkankę tłuszczową.
EMBODY
Rzeźbi mięśnie i spala tkankę tłuszczową.
Alma Harmony XL PRO Special edition iPixel!
Alma Harmony
XL PRO Special edition iPixel!
STREFA MĘSKA Jedyne takie miejsce w Lublinie
STREFA MĘSKA
Jedyne takie miejsce w Lublinie
THUNDER Przełom w depilacji laserowej!
THUNDER
Przełom w depilacji laserowej!
Pokój zabaw dla dzieci! Zapraszamy rodziców z dziećmi.
Pokój zabaw dla dzieci!
Zapraszamy rodziców z dziećmi.
EMBODY Rzeźbi mięśnie i spala tkankę tłuszczową.
EMBODY
Rzeźbi mięśnie i spala tkankę tłuszczową.
Alma Harmony XL PRO Special edition iPixel!
Alma Harmony
XL PRO Special edition iPixel!
STREFA MĘSKA Jedyne takie miejsce w Lublinie
STREFA MĘSKA
Jedyne takie miejsce w Lublinie

Zespół

Kadra Leperfe to zespół specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej, kosmetologii, fizjoterapii i dietetyki.

dr n.med. Kinga Caban
Lekarz
Dyplomowany i certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Zainteresowanie anatomią patologiczną zaowocowało obroną pracy doktorskiej z dziedziny patomorfologii i uzyskaniem tytułu doktora nauk medycznych już w kilka miesięcy po ukończeniu studiów, co stanowi wyjątkowe osiągnięcie. Ukończyła kierunek lekarski Uniwersytetu Medycznego w Lublinie z wynikiem bardzo dobrym.
Pani doktor jest również absolwentką pierwszej w Polsce i najbardziej prestiżowej trzyletniej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej, gdzie uzyskała tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej nadawany i honorowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu. Odbyła liczne kursy i szkolenia z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej w kraju i zagranicą prowadzone przez uznane autorytety z tej dziedziny. Nie ustaje w dążeniach do zdobywania wiedzy o najnowszych osiągnięciach medycyny estetycznej i podnoszeniu swoich kwalifikacji. Specjalizuje się w zaawansowanych technikach odmładzania. W swojej praktyce stosuje pełen zakres zabiegów z zastosowaniem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, osocza bogatopłytkowego, stymulatorów tkankowych, czy terapii kolagenem. Wykonuje również zabiegi laseroterapii z wykorzystaniem najnowocześniejszych laserów. Praktykuje również lipolizę iniekcyjną, leczenie nadpotliwości miejscowej za pomocą toksyny botulinowej czy terapię bruksizmu. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i holistycznie, cechuje ją duża empatia, a nic nie sprawia jej więcej radości niż szczęśliwy pacjent. Posiada wyjątkowy zmysł estetyczny i wyczucie proporcji co przekłada się na trwałe i przede wszystkim naturalne efekty. Najważniejsze jest dla niej bezpieczeństwo oraz zadowolenie pacjenta, dlatego swoją pracę opiera jedynie na certyfikowanych preparatach. Wykorzystuje do niej, nie tylko wiedzę z anatomii, ale i neurologii. Na co dzień pracuje w Klinice Neurologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie. Doktor Kinga Caban jest lekarzem z powołania, zaangażowanym w niesienie pomocy i spełniania marzeń swoich pacjentów, niezależnie czy pracuje jako lekarz medycyny estetycznej czy neurolog. A swoim uśmiechem oraz pozytywną energią, zaraża wszystkich pacjentów.
dr n. med. lek.dent.Izabela Jastrzębska-Jamrogiewicz
Lekarz
Ukończyła z wynikiem bardzo dobrym I Wydzial Lekarski z Oddziałem Stomatologicznym UM w Lublinie. Tytuł doktora nauk medycznych obroniła w 2016 roku. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Antiaging. Wieloletni nauczyciel akademicki. Laureatka nagrody Rektora UM w Lublinie. Uczestniczka licznych konferencji i kursów w Polsce i za granicą.
Autorka publikacji w czasopismach polsko- oraz anglojęzycznych. Medycyna estetyczna to nie tylko codzienna praktyka ale także pasja dr Jamrogiewicz. W swojej pracy kieruje się kanonami naturalnego piękna. Lubi nieprzerysowane efekty. Stawia na holistyczne i indywidualne podejście do pacjenta. Zajmuje się zabiegami z toksyną botulinową, stymulatorami tkankowymi, kolagenem, fibryną i osoczem bogatopłytkowym, hydroksyapatytem wapnia, modelowaniem ust, wolumetrią kwasem hialuronowym, mezoterapią, terapią łysienia i leczeniem nadpotliwości.
lek. Jakub Latifa
Lekarz
Lekarz dermatolog, w trakcie specjalizacji w dziedzinie Dermatologii i Wenerologii. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.
Uczestnik licznych konferencji i szkoleń z zakresu dermatologii. Specjalizuje się w diagnostyce oraz leczeniu chorób skóry, włosów i paznokci. Ukończył kierunek lekarski Uniwersytetu Medycznego w Lublinie z wynikiem bardzo dobrym.
mgr Magdalena Szymańska
Dietetyk, trycholog. Bardzo duży nacisk kładzie na podejście holistyczne do pacjenta. Osoby, które trafiają do mnie, mogą liczyć na spersonalizowany, dokładny wywiad, analizę badań oraz znalezienie rozwiązania problemu, z którym trafiają pacjenci.
Staram się iść przez życie z optymizem i tym optymizmem zarażać innych. Wizyta wstępna to przede wszystkim rozmowa z pacjentem, składa się na nią szeroki wywiad, analiza badań laboratoryjnych oraz prześledzenie historii chorobowej pacjenta, a także określenie celu na którym zależy pacjentowi. Jadłospis powstaje w wyniku ustaleń nakreślających podczas konsultacji wstępnej. Wywiad cechuje się indywidualnym podejściem i jego preferencji żywieniowych.
mgr Marlena Zarosińska
Manager
Absolwentka Magisterskich Studiów na kierunku Pielęgniarstwo. Z branżą estetyczną związana jestem od 2016 roku. Konsekwentnie stale się rozwijam oraz podnoszę swoje kwalifikacje.
Zdobyte wcześniej doświadczenie, umiejętność nawiązywania kontaktów oraz zdolność do współpracy z ludźmi, zrozumienia ich, pozwoliły mi zostać Managerem kliniki Laperfe. Dbam o pozytywny wizerunek firmy oraz o ciągłe doskonalenie usług. Wielką wagę przykładam do poszukiwań najlepszych dostępnych na rynku technologii i rozwiązań, aby stale wychodzić naprzeciw Waszym potrzebom. Moją misją jest stworzenie miejsca, w którym zadbamy o Wasz wygląd zewnętrzny oraz harmonię wewnętrzną, łącząc potrzebę poprawy wyglądu z poprawią zdrowia, samopoczucia oraz relaksem przy jednoczesnym zachowaniu intymności. Laperfe to miejsce dla mnie szczególne, to tutaj właśnie spełniam się zawodowo i wraz z zespołem realizuję misję piękna, niezależnie od wieku!
mgr Karolina Pożarowszczyk-Brzozowska
Kosmetolog
Karolina Pożarowszczyk – magister kosmetologii, technolog chemik o specjalności technologia formy kosmetycznej. Swój zawód traktuje jako prawdziwą pasję, jak sama mówi o sobie "lubi to co robi". Dobierając terapie łączy wiedzę z zakresu kosmetologii, medycyny i fizjoterapii.
Karolina od 2009 roku związana jest z branżą beauty, a do tej pory chętnie dzieliła się swoim kilku letnim doświadczeniem i wiedzą pracując jako starszy szkoleniowiec w firmie BTL Polska. Poza nowoczesnymi technologiami, ceni sobie tradycyjną kosmetykę, specjalizuje się w dobieraniu indywidualnych terapii, kocha laseroterapię oraz zabiegi modelujące na ciało. Jest osobą zawsze uśmiechniętą i pełną energii. Lubi podejmować wyzwania i wyznaczać sobie nowe cele w życiu prywatnym jak i zawodowym.
mgr Maria Kucharzewska
Kosmetolog
Magister kosmetologii, absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie. Przygodę z branżą kosmetologiczną rozpoczeła już na pierwszym roku studiów. Swoje doświadczenie budowała podczas współpracy z lekarzami medycyny estetycznej, zabiegów modelowania sylwetki oraz laseroterapii. Stale doskonali swoje umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach. W pracy na pierwszym miejscu stawia indywidualne podejscie do pacjenta tak by uzyskać najlepsze efekty.
Zawsze uśmiechnięta, dba o to aby oprócz satysfakcji z zabiegów, pacjenci czuli się zaopiekowani. Miłośniczka długich spacerów, herbaty i dobrego filmu.
lic. Paulina Pomykalska
Kosmetolog
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej na kierunku Kosmetologia o profilu stosowanym. Poszerzała tam swoją wiedzę między innymi z dziedziny trychologii z której ukończyła specjalizację. Obecnie kończy studia magisterskie z kosmetologii klinicznej na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Swój zawód traktuje jako wielką pasję ciągle poszerzając swoją wiedzę.
Swoje doświadczenie zdobywała pracując w Warszawskiej klinice, z urządzeniami do laseroterapii i modelowania sylwetki tj. Onda Deka, Thunder MT. Wierzy, że najlepsze efekty można osiągnąć dzięki indywidualnej terapii oraz współpracy z pacjentem. Holistyczne podejście do planowanych zabiegów jest dla niej priorytetem. Wolny czas poświęca zamiłowaniu do Bieszczad oraz czytaniu. Pomiędzy publikacjami naukowymi chętnie sięga po thrillery psychologiczne w towarzystwie kawy.
mgr Dajana Dras
Kosmetolog
Magister kosmetologii, absolwentka Społecznej Akademii Nauk w Warszawie i Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie. Od 10 lat praktykuje oraz pogłębia swoją wiedzę z zakresu kosmetologii oraz terapii łączonych.
W swojej pracy duży nacisk stawia na indywidualne podejście do pacjenta, dokładną diagnozę problemu oraz stymulację organizmu technikami łączonymi do zwalczania niedoskonałości. Wiedzę regularnie zdobywa biorąc udział w licznych szkoleniach. Nacodzień interesuje się kosmetologią prewencyjną, medycyną estetyczną w rytmie #slow.
mgr Agnieszka Kozłowska
Kosmetolog
Kosmetolog z wykształcenia i powołania. Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach, mgr kosmetolog. Bardzo ważnym aspektem jej pracy jest utrzymanie dobrych relacji w zespole, wsparcie i zaangażowanie w powierzone obowiązki. Jest osobą otwartą, życzliwą, dokładną. Uwielbia porządek, więc czasem uchodzi za osobę wręcz pedantyczną.
Swój zawód wykonuje z pełnym zaangażowaniem, indywidualnie podchodzi do potrzeb pacjenta, aby każdy poczuł się wyjątkowo. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej, laseroterapii, zabiegów pielęgnacyjnych oraz zabiegów modelujących sylwetkę. Czas wolny spędza aktywnie ze znajomymi i rodziną. Lubi piesze wycieczki po górach, a gdy pogoda nie sprzyja chętnie sięga po książkę.
mgr Paulina Mróz
Osteopata
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Aktualnie dodatkowo kształci się na ostatnim roku Osteopatii w Warszawie.
Dzięki roli mamy odnalazła swoje zamiłowanie do specjalizacji w osteopatii ginekologicznej. Uwielbiam kobiety za ich świadomość swojego ciała i chęć o dbanie o swoje zdrowie.
lic. Ewelina Zdunek
Fizjoterapeutka
Jest dyplomowaną masażystką z kilkuletnim doświadczeniem w prestiżowych hotelach SPA w Polsce. Specjalizuję się w masażach leczniczych oraz rytuałach relaksacyjnych. W pracy kieruje się holistycznym podejściem.
Zawsze staram się dotrzeć do źródła przyczyn dolegliwości pacjentów, uwzględniając ich potrzeby. Największą satysfakcję sprawia mi możliwość niesienia pomocy innym. Jestem osobą empatyczną, otwartą oraz sumienną. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę na szkoleniach oraz kursach.
mgr Aleksandra Gawrońska
Fizjoterapeutka
Mgr Ola Gawrońska jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Swoje doświadczenie zdobywała przede wszystkim w pracy z pacjentami, więc doskonale rozumie ich potrzeby i wie jak szybko i precyzyjnie lokalizować źródła dolegliwości bólowych.
Dzięki znajomości technik masażu z elementami leczniczymi możecie być pewni że, Ola zadba nie tylko o aspekty Waszego zdrowia, ale również dobrego samopoczucia. Szeroka wiedza z zakresu zabiegów pielęgnacyjnych ciała, masaży klasycznych oraz tego w czym Ola czuje się najlepiej - fizjoterapii ginekologicznej i okołoporodowej, pomogą każdemu kto odwiedzi ją w gabinecie. Jako mama dwóch chłopców oraz miłośniczka sportu, doskonale wie, jak ważna jest dla wszystkich kobiet regeneracja ciała oraz powrót do pełnej sprawności fizycznej i psychicznej. Odpoczywa na boisku, uwielbia kawę i pyszne jedzenie.
Karta prezentowa
Idealny prezent dla najbliższej osoby
Newsletter
ADRES E-MAIL