@laravelPWA
Depilacja laserowa Przekonaj się o skuteczności!
Depilacja laserowa
Przekonaj się o skuteczności!
Trwały sposób na usunięcie włosów!  Dodatkowe chłodzenie! Depilacja laserowa!
Trwały sposób na usunięcie włosów!
Dodatkowe chłodzenie!
Depilacja laserowa!
Pokój zabaw dla dzieci! Zapraszamy rodziców z dziećmi.
Pokój zabaw dla dzieci!
Zapraszamy rodziców z dziećmi.
Blog

Beauty w rytmie #SlowMedicine

28.07.2022

   

      Laperfe jest miejscem, w którym realizujemy indywidualną misję piękna. Tworząc Laperfe od razu założyliśmy, że to miejsce będzie wyjątkowe. Dlatego jako pierwsi w Lublinie wprowadziliśmy filozofię Slow Medicine.

      Trend Slow Medicine, jest trendem, który z dużym powodzeniem rozwija się od kilku lat w Stanach Zjednoczonych, Skandynawii, Francji, Włoszech i wielu innych rynkach, w których przywiązują największą wagę do prewencji, do utrzymania skóry w najlepszej kondycji i  naturalnym efekcie. Za nami są lata szybkich i agresywnych procedur, obecnie rynek kosmetologii i medycyny estetycznej stawia na: bardzo szczegółową konsultację pacjenta, uwzględniającą osobisty lifestyle, stan zdrowia i czas, który może przeznaczyć na siebie. To jest bardzo naturalne i świadome przejście za filozofią Slow life, slow food, slow living.

      Wśród pędzącego świata postanowiliśmy zwolnić, zatrzymać się, czerpać to co najlepsze oraz osiągać długotrwałe efekty terapii. Filozofia ta opiera się na długofalowej relacji, pogłębieniu świadomości dotyczącej pielęgnacji, dbania o siebie, przedłużonych efektów. W naszej ofercie znajdą Państwo konsultację kosmetologiczną o celowo wydłużonym czasie trwania, na której nasi specjaliści Kosmetologii oraz Medycyny estetycznej szczegółowo, wspólnie z pacjentem zagłębiają się w jego styl życia, nawyki pielęgnacyjne. Ten czas jest dla Was. Koncentrujemy się na autorskich programach zabiegowych, aby holistycznie podejść do problemu. Dlaczego omawiamy nawyki pielęgnacyjne, styl życia? Aby móc lepiej zdiagnozować etiologię powstania problemu, zadziałać na przyczynę, a nie wyłącznie na skutek. Tworząc przemyślany krok po kroku plan terapii i długoterminową odpowiedź przywracamy równowagę. Slow medicine to nic innego jak pozwolenie sobie na czas tylko dla siebie, na zoptymalizowanie efektów poprzez poprawę samopoczucia i zmianę nawyków. Bogata oferta technologii w naszym menu to jedynie narzędzie do pracy, najważniejszym czynnikiem są doświadczenie oraz ręce eksperta. To indywidualne podejście, dobranie parametrów sprawia, że osiągamy efekty zabiegowe. W połączeniu ze świadomą pielęgnacją efekty są długotrwałe.

      Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom stworzyliśmy pakiety „Plan 30 dni”, oparte na filozofii #Slow. Przez trzydzieści dni jesteśmy Waszym przewodnikiem w drodze o lepszą wersję siebie.  Ten okres jest tym kluczowym momentem, w którym wyrabiamy nowe nawyki, uczymy się siebie na nowo. Takie przygotowanie pozwoli Wam odpowiednio zadbać o wygląd oraz harmonię ciała i duszy. Plany zabiegowe zostały tak opracowane, aby przez określony czas trwania przygotować Wasze ciało na zachodzące zmiany oraz jak najintensywniej zoptymalizować efekty terapii. Każdy z planów oparty jest na trzech etapach zakończonych trzystopniową kontrolą rezultatów.

      No make up skin to pakiet dla osób, które w znaczący sposób chcą zadbać o pielęgnację skóry twarzy. Ta intensywna seria zabiegowa skupia się na odpowiednim oczyszczeniu skóry, jej przebudowie oraz poprawie jej kolorytu i jędrności w rytmie Slow. W skład pakietu wchodzą: Aquapure- hydropeeling, który złuszcza martwe komórki naskórka, co poprawia penetrację składników aktywnych, wykorzystanych podczas kolejnych kroków procedury, zabieg pielęgnacyjny oparty na marce PCA Skin, szyty na miarę Waszych potrzeb, zastosowanie technologii fali radiowej Spa deep, w celu przebudowy skóry oraz zabieg Dermapen 4.0 połączony z procedurą Vitamin C marki Dermaquest, który poprzez kontrolowane nakłuwanie skóry wpłynie na stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, dodatkowo witamina C zastosowana w zabiegu zadziała niezwykle antyoksydacyjnie, dając efekt rozświetlenia skóry.

      Pakiety Kill your cellulite, Bikini size brzuch oraz Bikini size uda + pośladki to pakiety oparte na zabiegach modelujących i rzeźbiących sylwetkę. Trzy fazy, a mianowicie:

Aktywacja- podczas której aktywujemy metabolizm komórkowy,

Stymulacja- w tej fazie organizm rozpoczyna intensywną produkcję nowych włókien kolagenu i elastyny. Pobudzony w poprzednim etapie metabolizm komórek tłuszczowych osiąga maksymalną wartość 

Stabilizacja- na tym etapie następuje stabilizacja organizmu. Etap trzeci pozwala nam na pamięć metaboliczną, dzięki czemu organizm przyzwyczaja się do zmian jakie zaszły. Parametry zabiegowe normują metabolizm, a zdrowe nawyki pozwalają nam utrzymać efekty na długo.

W naszej klinice każdy z personelu rozumie, iż troska o ciebie to maraton a nie sprint.

 

Odwiedź nas i przekonaj się co oznacza Slow Medicine.

Czekamy na Ciebie!

TAGI
Karta prezentowa
Idealny prezent dla najbliższej osoby
Newsletter
ADRES E-MAIL