@laravelPWA
Depilacja laserowa Przekonaj się o skuteczności!
Depilacja laserowa
Przekonaj się o skuteczności!
Trwały sposób na usunięcie włosów!  Dodatkowe chłodzenie! Depilacja laserowa!
Trwały sposób na usunięcie włosów!
Dodatkowe chłodzenie!
Depilacja laserowa!
Pokój zabaw dla dzieci! Zapraszamy rodziców z dziećmi.
Pokój zabaw dla dzieci!
Zapraszamy rodziców z dziećmi.
Blog

Zapoznaj się z nami!

Nowe spojrzenie na kosmetologię oraz medycynę estetyczną w Lublinie.


Laperfe to miejsce, które powstało z pasji do kosmetologii, medycyny estetycznej i dążenia do nienagannej sylwetki. W każdej z pozycji naszej oferty zabiegowej postawiliśmy na jakość. Produkty topowych marek kosmetycznych z wieloletnim doświadczeniem to coś, co zapewnia nam gwarancje skuteczności każdej terapii. Wszystkie sprzęty dostępne w naszej klinice pochodzą od wiodących światowych producentów. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo oraz skuteczność stosowanych terapii. Dlatego każdy zabieg, poprzedzony jest wnikliwą konsultacją wykluczającą przeciwwskazania minimalizując tym samy ryzyko powstania powikłań. Dzięki wykwalifikowanej, bogatej w doświadczenie kadrze precyzyjnie dobieramy zabiegi do potrzeb naszych Pacjentów. Wybierając Laperfe można skorzystać z bogatego wachlarza zabiegów które oferujemy.


    Depilacja laserowa to coś, czego nie mogło zabraknąć w naszym menu. Dokonując wyboru sprzętu, sugerowaliśmy się własnym doświadczeniem, efektywnością, mocą oraz odczuciami towarzyszącymi epilacji. Nie bez przyczyny to właśnie Thunder MT zagościł w naszej ofercie. Wyprodukowany został przez pioniera laseroterapii firmę Quanta System. To aktualnie najskuteczniejsza i najbardziej innowacyjna technologia depilacji dostępna na rynku. Intensywne chłodzenie podczas zabiegu zapewnia komfort i sprawia, że stereotyp bolesności podczas epilacji odchodzi w zapomnienie.

     W kategorii zabiegów odmładzających naszym Pacjentom proponujemy zabiegi mniej lub bardziej inwazyjne. Medycyna estetyczna w Laperfe obejmuje uslugi takie jak: 

  • Toksyna botulinowa
  • Lipoliza iniekcyjna
  • Mezoterapia igłowa
  • Mezoterapia igłowa skóry głowy
  • Stymulatory tkankowe
  • Modelowanie ust
  • Wolumetria


Wszystkie preparaty, na których pracujemy pochodzą od renomowanych producentów oraz są wyrobami medycznymi. W Laperfe wykonywane są przez dr n. med. Kingę Caban, specjalistę neurologii.


     Mniejszą inwazyjnością zabiegów dysponują nasi Kosmetolodzy. W tej kategorii wyróżniamy laserowe zamykanie naczyń, redukcję rumienia, redukcję blizn i rozstępów. Innowacją, którą postanowiliśmy wprowadzić to Dermapen 4.0.- najnowsza wersja technologii do mezoterapii mikroigłowej, która wpływa na przebudowę struktury skóry, redukcję blizn oraz wygładzenie zmarszczek. Urządzenie posiada badania kliniczne i spełnia najwyższe standardy jakości zabiegów i bezpieczeństwa potwierdzone Certyfikatem CE Medycznym. Na tle innych sprzętów do mezoterapii wyróżnia go możliwość wykonania 1920 nakłuć na sekundę. To aż 104% więcej w stosunku do innych urządzeń nakłuwających skórę dostępnych na rynku. Pośród procedur odmładzających posiadamy również zabiegi bankietowe- to takie które nie wymagają okresu rekonwalescencji oraz mogą być wykonane przed ważnym wyjściem w dzień poprzedzający lub nawet w tym samym dniu. Bez wątpienia możemy do nich zaliczyć falę radiową Alma Spa Deep. Przy pomocy odpowiedniej głowicy emitującej falę rozgrzewamy włókna białkowe skóry właściwej. Dochodzi do ich skurczenia i przebudowy, a efektem tego jest napięta skóra. Metoda ta pozwala usunąć zmarszczki oraz zagęścić skórę bez naruszania naskórka. Skórze po zabiegu towarzyszy rumień ustępujący po 2-3 godziach. Również bankietowym zabiegiem nie schodzącym z najbardziej popularnych rankingów jest hydropeeling AQUAPURE. Za pomocą roztworów wodnych skóra zostaje oczyszczona, poprawia się jej mikrokrążenie co powoduje lepsze dotlenienie tkanek skutkując promienną, odświeżoną cerą. Za pomocą hydropeelingu wyrównywany jest również koloryt skóry. AQUAPURE traktowany jest też jako wstęp do bardziej zaawansowanych zabiegów.

     Nie byli byśmy sobą gdyby zabrakło u nas również kategorii zabiegów z zakresu kosmetyki białej. Atrybutem naszych kosmetologów są skuteczne terapie. W związku z tym postawiliśmy na produkty profesjonalne, które spełnią oczekiwanie najbardziej wymagającej skóry. Produkty gabinetowe jak i detaliczne w Laperfe pochodzą od dystrybutorów topowych marek z Amerykańskich laboratoriów. Są to DERMAQUEST, DERMOMEDICA oraz niekwestionowany lider produktów kwasowych PCA SKIN wywodzący się z Arizony. Dodatkowo w ofercie produktów detalicznych posiadamy kosmoceutyki brytyjskiej marki MEDIK8. Laperfe to nie tylko zabiegi na twarz, szyję oraz dekolt.

 

     Dysponujemy aż pięcioma sperzętami, które mają zastosowanie w modelowaniu sylwetki. Są nimi:


Dzięki zastosowaniu różnych technologii takich jak fale radiowe, mikrofale, fala uderzeniowa, HIFEM śmiało możemy nazywać się LIDEREM ZABIEGÓW WYSZCZUPLAJĄCYCH I MODELOWANIA SYLWETKI. Jako jedyni w Lublinie możemy pochwalić się dostępnością oryginalnego sprzętu do stymulacji mięśniowej marki BTL. To EMBODY TM wykorzystujący technologię HIFEM (High-Intensity Focused Electromagnetic Technology) powoduje skurcze supramaksymalne czyli takie, których nie ma możliwości wygenerować fizjologicznie podczas normalnego treningu. Trzydziesto miniutowy trening mięśni z EMBODY TM to 20 tysięcy skurczów  nie wymagających od Pacjenta żadnego zaangażowania. O skuteczności i bezpiczeństwie technologii świadczy rekomendacja oraz przyznanie certyfikatu FDA Amerykańskiej Agencji Żywności i Leków.


Odbiegając od sprzętów skierowanych głównie na walkę z niedoskonałościami, w kategorii zabiegów na ciało oferujemy również strefę SPA. Masaże oraz specjalnie skomponowane rytuały wykonywane są przez naszego fizjoterapeutę.

Dodatkowo dysponujemy ofertą skierowaną dla kobiet w ciąży oraz po porodzie

Kącik relaksu w Laperfe jest równie istotnym aspektem pod kątem zachowania równowagi i harmonii naszych Gości.

TAGI
Karta prezentowa
Idealny prezent dla najbliższej osoby
Newsletter
ADRES E-MAIL