Thunder MT depilacja laserowa | LAPERFE CLINIC Lublin @laravelPWA
Depilacja laserowa Przekonaj się o skuteczności!
Depilacja laserowa
Przekonaj się o skuteczności!
Trwały sposób na usunięcie włosów! Dodatkowe chłodzenie! Depilacja laserowa!
Trwały sposób na usunięcie włosów!
Dodatkowe chłodzenie!
Depilacja laserowa!
Pokój zabaw dla dzieci! Zapraszamy rodziców z dziećmi.
Pokój zabaw dla dzieci!
Zapraszamy rodziców z dziećmi.
Blog

Thunder MT depilacja laserowa

15.03.2022

Depilacja laserowa Thunder MT innowacyjna technologia i skuteczna terapia


     Depilacja laserowa podbija światowy rynek. Aktualnie to najbardziej popularna i najbardziej pożądana przez pacjentów usługa w profesjonalnych gabinetach kosmetologicznych. Dotychczas dostępne sprzęty kojarzone były z intensywnym odczuwaniem bólu, wraz z prężnym rozwojem technologii laserów pojawiają się nowe możliwości. Taką jest właśnie Thunder MT. Stworzony przez firmę z ogromnym doświadczeniem w dziedzinie laseroterapii markę Quanta System.

W Laperfe nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie wybrali najskuteczniejszego sprzętu w walce z niechcianym owłosieniem. Produkt Quanty charakteryzuje się przede wszystkim prędkością wykonywania zabiegów oraz maksymalnie zminimalizownymi odczuciami podczas oddawanych impulsów.


     Swoją skuteczność zawdzięcza dwóm długościom fali emitowanych podczas jednego impulsu. Pierwszą z nich jest wiązka o długości 755nm- aleksandrytowa. To ona spośród wszystkich długości światła ma największe powinowactwo do melaniny. Dzięki temu możemy również działać na bardzo cienkie i jasne włosy. Drugą długością fali jest Nd:Yag 1064nm, którego działanie skierowane jest na naczynie odżywiające cebulkę włosa. Zakres tej długości światła przydatny jest również przy wyższych fototypach skóry, tworząc zabieg bezpiecznym.

Zniwelowanie nieprzyjemnych odczuć podczas zabiegu depilacji laserowej zawdzięczamy zintegrowanemu z głowicą, najmocniejszemu z dostępnych na rynku systemowi chłodzednia Skin Cryo, który nieprzerwanie chłodzi okolicę poddaną epilacji niwelując nieprzyjemne odczucia oraz minimalizując ryzyko oparzenia skóry.

Dzięki innowacyjnej głowicy OptiScan TH prędkość opracowania danej partii jest znacznie krótsza względem innych sprzętów. Plamka zabiegowa to 30cm2. Przykładowo, podczas procedury wykonywanej na obszarze pach, czas poddania się zabiegowi zajmuje mniej niż minutę, a opracowanie łydek to 20 minut! 

     Aby terapia była skuteczna należy pamiętać, że jedna wizyta niestety nie wystarczy. Dla maksymalnej satysfakcji naszych Pacjentów zalecamy wykonanie serii od 6-8 zabiegów w zależności od wykonywanej partii. Na przykład okolica pach wykonywana będzie częściej (od 4 do 6 tygodni), ze względu na anatomiczne położenie i odżywianie cebulki włosa względem okolicy łydek czy też ud (od 8 do 12 tygodni). Zasadza działania lasera polega na wychwytywaniu barwnika zawartego w włosie. Dlatego posiadając mniej pigmentu w owłosieniu musimy mieć na uwadze zaplanowanie większej ilości spotkań.

Przed wykonaniem epilacji niezbędne jest wykluczenie przeciwwskazań. Nasi Kosmetolodzy przed każdym przystąpieniem do zabiegu wykluczają możliwość wystąpienia powikłań wykonując wywiad.

Przypomnijmy, przeciwwskazaniami do wykonania zabiegów laserowych są:

 • ciąża
 • karmienie piersią
 • przyjmowanie leków oraz ziół fotoalergizujących
 • przyjmowanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych
 • nowotwór
 • epilepsja
 • świeża opalenizna
 • stan zapalny skóry w okolicy zabiegowej lub organizmu
 • skłonność do bliznowców

     Thunder MT dzięki kombinacji dwóch wiązek znajduje również zastosowanie w usuwaniu zmian pigmentacyjnych, naczyniowych oraz w nieablacyjnym odmładzaniu skóry. Powinowactwo długości 755nm oraz 1064nm pozwala na skuteczną absorbcję hemoglobiny oraz melaniny i skuteczny ich rozpad. Długość fali Nd:Yag wykazuje wysoką głębokość penetracji optycznej, co sprzyja przebudowie kolagenu dzięki wytworzeniu ciepła.

Podsumowując Thunder MT Quanta system to innowacyjny, niezawodny, bezbolesny oraz najszybszy laser dostępny na rynku stosowany w redukcji niechcianego owłosienia.

Jeśli borykasz się z takimi defektami jak:

 • nadmierne owłosienie
 • wrastające włoski
 • zapalenie okołomieszkowe
 • podrażnienia po tradycyjnym goleniu

Lub po prostu obawiasz się bólu towarzyszącego depilacji laserowej- to sprzęt dostępny w Laperfe jest właśnie dla Ciebie.

Odwiedź nas i przekonaj się o komforcie jaki oferuje Thunder!

TAGI
Karta prezentowa
Idealny prezent dla najbliższej osoby
Newsletter
ADRES E-MAIL