Medycyna Estetyczna w Laperfe | LAPERFE CLINIC Lublin @laravelPWA
Depilacja laserowa Przekonaj się o skuteczności!
Depilacja laserowa
Przekonaj się o skuteczności!
Trwały sposób na usunięcie włosów! Dodatkowe chłodzenie! Depilacja laserowa!
Trwały sposób na usunięcie włosów!
Dodatkowe chłodzenie!
Depilacja laserowa!
Pokój zabaw dla dzieci! Zapraszamy rodziców z dziećmi.
Pokój zabaw dla dzieci!
Zapraszamy rodziców z dziećmi.
Blog

Medycyna Estetyczna w Laperfe

Dział ten powstał dla Pacjentów, którzy oczekują szybkiego efektu bez stosunkowo długiego okresu rekonwalescencji.

W swojej ofercie uwzględniliśmy takie zabiegi jak:

 •   Osocze bogatopłytkowe
 •   Toksyna botulinowa
 •   Lipoliza iniekcyjna
 •   Mezoterapia igłowa
 •   Mezoterapia igłowa skóry głowy
 •   Stymulatory tkankowe
 •   Modelowanie ust
 •   Wolumetria

     Zabiegi z zakresu Medycyny Estetycznej poprzedza wnikliwa konsultacja lekarska, mająca na celu między innymi wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań oraz pozwalająca skomponować zabieg tak, aby był skrojony na miarę potrzeb Pacjenta. Przy każdej wizycie dążymy do tego aby efekt końcowy był satysfakcjonujący zarówno dla naszego gościa jak i osoby wykonującej. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby rezultaty zabiegowe były jak najbardziej naturalne i subtelnie poprawiały urodę. Ofertę lekarską dostępną w Laperfe możemy podzielić na stymulująco odmładzającą, czyli taką która odżywi i będzie stymulowała skórę do naturalnej przebudowy oraz natychmiastową która kryje za sobą efekty widoczne bezpośrednio po zabiegu.

     Do pierwszej grupy zabiegowej pobudzającej skórę do pracy zaliczamy mezoterapię igłową. Mezoterapię wykonujemy przy pomocy specjalnych certyfikowanych preparatów bogatych w aminokwasy, witaminy oraz kwas hialuronowy. Dzięki śródskórnemu podaniu produktu mamy pewność, że skóra zostanie odpowiednio odżywiona od samej podstawy. W zależności od gęstości preparatu wskazaniem może być nawilżenie lub delikatne podbudowanie skóry. Nie mylmy jednak tego zabiegu z wypełniaczem. Celem mezoterapii igłowej jest w głównej mierze poprawa nawodnienia skóry, dzięki któremu poprawione zostanie jej funkcjonowanie.

     Odmianą mezoterpii igłowej jest między innymi osocze bogatopłytkowe. Występuje jedynie różnica pomiędzy produktem podawanym Pacjentowi. Ze względu na metodę pozyskiwania zabieg ten również nazywany jest “wampirzym liftingiem”. Osocze otrzymywane jest z krwi pacjenta. Zabieg polega na pobraniu krwi do specjalnej probówki oraz odwirowaniu tak by elementy morfotyczne zostały oddzielone. Dzięki czynnikom wzrostu, które są obecne w osoczu pobudzamy skórę do pracy. Wytwarzane są nowe komórki, stymulowane zostają fibroblasty do produkcji kolagenu. Skóra zyskuje nawilżenie odżywienie oraz po wytworzeniu nowych włókien białkowych poprawia się jej gęstość i jędrność. Zabieg możemy stosować w obszarze twarzy, szyi, dekoltu, dłoni lub na skórę głowy jeśli występuje problem nadmiernego wypadania włosów. Szczególnie polecany jest on dla osób ze skłonnością do alergii ponieważ po pobraniu krwi uzyskujemy autologiczny preparat, który podany śródskórnie nie ma możliwości alergizacji.

Wskazaniami do zabiegu mezoterapii zarówno klasycznej jak i tej z wykorzystaniem osocza jest:

 •   Nadmierna utrata włosów
 •   Wiotkość skóry
 •   Skóra pozbawiona blasku
 •   Blizny różnego pochodzenia
 •   Regeneracja skóry po zabiegach laserowych
 •   Pierwsze oznaki starzenia, zmarszczki

     Następnie do grupy zabiegów pobudzających, dostępnych w naszej klinice zaliczamy stymulatory tkankowe. Służą one do odbudowy struktur skóry. Efektem zastosowania preparatu NUCLEOFILL lub PROFHILO jest lifting, antyoksydacja oraz nawilżenie. Po wykonaniu zabiegu dochodzi do stymulacji produkcji kolagenu i elastyny co skutkuje znacznym napięciem skóry, wolne rodniki tlenowe uszkadzające komórki zostają zneutralizowane. Jest to zasługa polinukleotydów, które w środowisku pozakomórkowym działają przeciwutleniająco. Polinukleotydy wykazują również dużą zdolność do wiązania wody, dzięki temu zapewniają odpowiedni poziom nawodnienia macierzy pozakomórkowej. Zabieg z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych jest niezwykle uniwersalny, wykonujemy go prewencyjnie zarówno u osób z pierwszymi oznakami starzenia jak i u skór dojrzałych wymagających liftingu i poprawy elastyczności. Ze względu na silne właściwości antyoksydacyjne produkt ten sprawdzi się też w terapiach u osób dotkniętych fotostarzeniem.

     Kolejnym zabiegiem dostępnym w Laperfe o odroczonym działaniu jest lipoliza iniekcyjna. Kultowy zabieg z wykorzystaniem preparatu Aqualyx ®, jest to jedyny preparat w Polsce przeznaczony do infiltracji komórek tłuszczowych z europejską rejestracją do wykonania lipolizy. Zabieg ten polega na podaniu preparatu o działaniu lipolitycznym czyli niszczącym komórki tłuszczowe w miejsce z lokalnie nagromadzoną tkanką tłuszczową oporną na dietę i ćwiczenia. Powoduje niszczenie komórek tłuszczowych, które transportowane są do wątroby i wydalane z organizmu przez nerki. Partiami najczęściej wybieranymi przez Pacjentów są podbródek oraz okolice brzucha.  Procedura lipolizy wykonywana jest stopniowo, oznacza, że często wymaga powtórzenia. Ilość tych powtórzeń zależy głównie od stopnia zaawansowania problemu. Pierwszych efektów możemy spodziewać się już po pierwszej wizycie w okresie po około 3 tygodniach. Zalecane jest jednak wykonanie serii zabiegów.

     Toksyna botulinowa to coś czego również nie mogło zabraknąć w naszej ofercie. Dający świetne efekty popularnie zwany BOTOX znajduje zastosowanie w relaksacji mięśni powodując ich rozluźnienie. Jego działanie polega na zahamowaniu neuroprzekaźnika odpowiadającego za skurcz mięśnia. Wskazaniami do wykonania toksyny są między innymi:

 •   nadmierna mimika twarzy skutkująca powstawaniem zmarszczek,
 •   bruksizm,
 •   migreny,
 •   nadpotliwość stóp, dłoni lub pach.

Pierwsze efekty obserwujemy już po 7 dniach po wizycie i utrzymują się do około 6 miesięcy.

     Natychmiastowym działaniem natomiast charakteryzują się zabiegi z wykorzystaniem wypełniaczy. W Laperfe wykonujemy modelowanie ust, wypełnienie okolicy oka oraz wolumetrię twarzy. Produkty wypełniające pozwalają na przywrócenie młodego wyglądu w krótkim czasie. Wskazaniami do zastosowania tego typu preparatów są:

 •   zmarszczki,
 •   bruzdy,
 •   utrata objętości twarzy na przykład policzków,
 •   niedostateczne nawilżenie ust,
 •   niesatysfakcjonujący kontur ust.

     Efektywne jest również wypełnienie okolicy oka, możemy wtedy zniwelować nieestetycznie podkrążone oczy lub uwydatnioną dolinę łez. W zależności od problemu Lekarz wykonujący zabieg podejmuje decyzję o doborze odpowiedniego preparatu. Różnica pomiędzy nimi polega między innymi na gęstości i plastyczności kwasu hialuronowego.

Dzięki możliwości wyboru odpowiedniego produktu efekty uzyskiwane w naszej klinice są naturalne i wpisują się w nasze kanony piękna i estetyki.

W Laperfe mają Państwo dostępność dwóch wykfalifikowanych lekarzy medycyny estetycznej dr n.med. Kingę Caban oraz dr n.med Izabelę Jastrzębską-Jamrogiewicz. 

 

TAGI
Karta prezentowa
Idealny prezent dla najbliższej osoby
Newsletter
ADRES E-MAIL